اخباراخبار حوادث

آخرین اخبار از پرونده قتل و تجاوز به ستایش قریشی ۸ مرداد ۹۵

3/5 - (1 امتیاز)

آخرین اخبار از پرونده قتل و تجاوز به ستایش قریشی ۸ مرداد۹۵

آخرین اخبار از پرونده قتل و تجاوز به ستایش قریشی ۸ مرداد ۹۵
آخرین اخبار از پرونده قتل و تجاوز به ستایش قریشی ۸ مرداد ۹۵

آخرین اخبار از پرونده ستایش قریشی دختری که مورد تجاوز قرار گرفت و سپس به قتل رسید را در زیر مشاهده می کنید.

آخرین اخبار پرونده تجاوز به ستایش دختر ۶ ساله افغانی امروز ۸ مرداد ۹۵ که وکیل مدافع متهم پرونده «ستایش» گفت: احتمالا هفته آینده پرونده موکلم از دادگاه تجدیدنظر به دادگاه بدوی ارسال شود و پس از آن برای جلسه بعدی دادگاه تعیین وقت می‌ شود.

مجتبی فرحبخش اظهار کرد: پیش از این ما لایحه‌ای را به دادگاه حاوی ایرادات بخش تحقیقات مقدماتی پرونده ارایه داده بودیم.

وی یادآور شد: موکلم همچنان در کانون اصلاح و تربیت نگهداری می‌ شود.

مجتبی فرحبخش در ۲۶ خرداد ماه در گفت و گو با ایسنا، گفته بود: با مراجعه به دادگاه، لایحه اعتراضی خود را مبنی بر وجود برخی ایرادات در تحقیقات مقدماتی، ارایه داده است.

به گزارش ایسنا، روز یکشنبه ۲۳ خردادماه فرحبخش به ایسنا گفته بود: هفته قبل جلسه تحقیقات مقدماتی در مورد اتهام دوم موکلم مبنی بر عمل منافی عفت، برگزار شد و تحقیقات به پایان رسید، البته من هم در جلسه حضور داشتم.

وی افزود: دادگاه موکلم را در ارتباط با ماده ۳۸۷ آئین دادرسی کیفری که به طرفین و وکلا اجازه می دهد پرونده را مطالعه کنند و ایرادات تحقیقات مقدماتی را به دادگاه مطرح کنند، احضار کرده بود، اما موکلم قادر به طرح ایرادات نبود. بر همین اساس من در این هفته برای طرح ایرادات به دادگاه می روم.

آخرین اخبار از پرونده قتل و تجاوز به ستایش قریشی ۸ مرداد ۹۵
آخرین اخبار از پرونده قتل و تجاوز به ستایش قریشی ۸ مرداد ۹۵

فرحبخش با یادآوری اینکه به استناد قانون جدید آیین دادرسی کیفری عمل منافی عفت مستقیما در دادگاه رسیدگی می شود، گفت: در حال حاضر تحقیقات مقدماتی در مورد دو اتهام موکلم به پایان رسیده است. ما هم ایرادات را اعلام خواهیم کرد البته تصمیم با دادگاه است که یا جلسه مقدماتی قبل از رسیدگی را برگزار می کند یا پرونده را برای رفع ایرادات به دادسرا ارسال می کند.

پیش از این غلامحسین اسماعیلی رییس دادگستری استان تهران در گفت‌ و گو با ایسنا گفته بود که اولین جلسه رسیدگی به پرونده «ستایش قریشی» ۱۲ خرداد ماه در شعبه هفت دادگاه کیفری یک استان تهران به صورت غیرعلنی برگزار شده است.

همچنین محسن افتخاری سرپرست دادگاه‌های کیفری یک تهران نیز به ایسنا گفته بود که دومین جلسه رسیدگی به پرونده ستایش قریشی در روز یک‌ شنبه ۱۶ خردادماه درشعبه ۷ دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی خازنی به صورت غیرعلنی برگزار شده است.

۲۱ فروردین ماه پسری ۱۷ ساله در ورامین بهاتهام قتل دختر شش ساله افغان بازداشت شد.

 

صفحه اینستاگرام و دیگر صفحات شبکه های مجازی قاتل ستایش قریشی بسته شد

عکس ملاقات پدر ستایش قریشی با سید حسن خمینی

عکس های اینستاگرام امین قاتل ستایش قریشی

عکس واکنش بازیگران به قتل ستایش قریشی ۶ ساله

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا