اخباراخبار حوادث

قاتل ستایش قریشی افغانی به دو بار اعدام محکوم شد + عکس

5/5 - (2 امتیاز)

قاتل ستایش قریشی افغانی به دو بار اعدام محکوم شد + عکس

قاتل ستایش قریشی افغانی به دو بار اعدام محکوم شد + عکس
قاتل ستایش قریشی افغانی به دو بار اعدام محکوم شد + عکس

امیر حسین پسر نوجوانی که قاتل ستایش قریشی دختر 6ساله ی افغانستانی است و به طرز فجیعی این دختر بچه را که همسایه شان بود به قتل رساند به دوبار اعدام محکوم شد.

قاتل ستایش قریشی

امیرحسین قاتل ستایش قریشی افغانی به دوبار اعدام محکوم شد که بر اساس گفته‌ های وکیل مدافع ستایش قریشی دختر ۶ ساله‌ افغانستانی قاتل این دختر بچه محکوم به دوبار اعدام شد.

عسگر قاسمی آقباش گفت: قاتل به دو بار اعدام از جهت قتل عمد و تجاوز به عنف محکوم شد. وی افزود: همچنین پرداخت ارش البکاره و جنایت بر میت از دیگر محکومیت‌ های قاتل ستایش است. وکیل مدافع ستایش گفت: این حکم قابل فرجام‌ خواهی در دیوان عالی کشور است.

امیر حسین، پسر نوجوانی در روز ۲۱ فروردین‌ ماه امسال یکی از جنجالی‌ ترین جنایات را رقم زد و دختر ۶ ساله افغانستانی به نام ستایش قریشی را که همسایه‌ شان بود به طرز فجیعی به قتل رساند. نورالله عزیز محمدی رئیس سابق شعبه دوم کیفری یک استان تهران و عسکر قاسمی‌ اقباش وکالت خانواده ستایش را به‌عهده گرفتند.

قاتل ستایش قریشی افغانی به دو بار اعدام محکوم شد + عکس
قاتل ستایش قریشی افغانی به دو بار اعدام محکوم شد + عکس

آخرین دفاعیات قاتل ستایش کوچولو

به گزارش روزنامه ایران، امیرحسین در جلسه بازپرسی، روز حادثه را اینگونه توضیح داد: «ستایش همیشه برای بازی با تبلت خواهرزاده‌ ام به خانه ما می‌آمد. آن روز هم او برای بازی با خواهر زاده‌ ام آمد. وقتی خواهر و خواهرزاده‌ ام رفتند او هم رفت اما چون فکر می‌ کرد آنها برگشتند او هم برگشت. من مشروب خورده بودم و سیاه مست بودم. وقتی دیدم او در خانه تنها است به سراغش رفتم و با وجود تقلای او، ستایش را به اجبار مورد آزار و اذیت قرار دادم.»

این متهم که خرداد ماه ۱۷ ساله می‌ شود افزود: «من ابتدا قصد کشتن ستایش را نداشتم اما وقتی مادرش دم خانه آمد و صدایش کرد چون نمی‌ توانستم ستایش را ساکت کنم او را به طبقه بالا برده و با روسری خفه‌ اش کردم. سپس جسد را داخل یک جعبه بزرگ باند قرار دادم و با اسیدی که قبلاً تهیه کرده بودم قصد از بین بردن جسد را داشتم که موفق به این کار نشدم. من حتی به دوستم هم زنگ زدم و او هم گفت اسید روی جسد بریزم اما چون نتوانستم جسد را از بین ببرم از خانه خارجش کردم.» امیرحسین که سن کمی دارد در اعترافات تکان‌ دهنده‌ اش از رابطه‌ های غیراخلاقی پرده برداشت و گفت: «من دوست دختر داشتم و چندی پیش نیز زنی صیغه کرده بودم و با آنها ارتباط داشتم.»

 

آخرین اخبار از پرونده قتل و تجاوز به ستایش قریشی ۸ مرداد۹۵

صفحه اینستاگرام و دیگر صفحات شبکه های مجازی قاتل ستایش قریشی بسته شد

نتیجه دادگاه قاتل ستایش قریشی چه شد

تجاوز به ستایش قریشی دختر افغانی و عکس قتل او

عکس ملاقات پدر ستایش قریشی با سید حسن خمینی

عکس های اینستاگرام امین قاتل ستایش قریشی

عکس های جدید قاتل ستایش در دادستانی ۱۲ اردیبهشت ۹۵

همدردی سید حسن خمینی با خانواده ستایش + عکس

عکس واکنش بازیگران به قتل ستایش قریشی ۶ ساله

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا