خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
خانه » سرگرمی » تعبیر خواب » تعبیر خواب شنبلیله – خوردن شنبلیله در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب شنبلیله – خوردن شنبلیله در خواب چه تعبیری دارد؟

در این پست از تعبیر خواب نماگرد مطالبی در رابطه با تعبیر خواب شنبلیله از دیدگاه معبران برای شما عزیزان فراهم کرده ایم. معبران دیدن شنبلیله را به ناصح و مربی خشن و دلسوز تعبیر کرده اند. برای مطالعه بقیه تعابیر در ادامه همراه ما باشید.

 

تعبیر خواب شنبلیله - خوردن شنبلیله در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب شنبلیله – خوردن شنبلیله در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب شنبلیله

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

شنبلیله گیاهی است بد طعم و نازیبا ولی بسیار پر خاصیت. گیاهی است که وجودش اساسی نیست ولی در بیشتر غذاها که با سبزی تهیه می شود از آن استفاده می کنند و وجودش را ضروری می دانند لذا معبران شنبلیله را به ناصح و مربی خشن و دلسوز تعبیر کرده اند. کسی که با زبان تلخ انسان را نصیحت می کند و شنونده را می رنجاند لین دلسوز است و خیر ما را می خواهد.

 

تعبیر خواب خوردن شنبلیله

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

اگر در خواب شنبلیله ببینیم چه بخوریم، چه پاک کنیم، چه بخریم و چه از مزرعه بکنیم یا کسی به ما بدهد، فرق نمی کند، به هر حال چنین کسی در زندگی ما پیدا می شود که البته وجودش مغتنم است. این ناصح دلسوز تلخ زبان برای دختران و پسران جوان پدر یا مادر است. برای زن جوان مادر شوهر خوب و مهربان است و برای دیگران دوست یا مربی یا پیر و مرشد و بالاخره کسی که از او حرف شنوی داریم و او خیر ما را می خواهد.

 

مطالب مرتبط با موضوع اصلی

تعبیر خواب آویشن ، تعبیر خواب سبزی خوردن ، تعبیر خواب اسفناج

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

باز نشر مطالب فقط با ذکر منبع و لینک مطلب در سایت namagard.com مجاز است.