تعبیر خواب

تعبیر خواب لاتاری – معنی بازی لاتاری در خواب

4.3/5 - (7 امتیاز)
[ type=”blue”]خواب دیدن اینکه لاتاری بازی می کنید بیانگر این است که شما خیلی به سرنوشت تکیه می کنید به جای اینکه مسئولیت اعمال یا تصمیمات خود را به عهده گیرید. شما نیاز دارید که یک مسئولیت یا موقعیت را قبل از اینکه به آن متعهد شوید دوباره در نظر گیرید. برای مطالعه بقیه تعابیر با مجموعه تعبیر خواب نماگرد همراه ما باشید.

 

تعبیر خواب لاتاری - معنی بازی لاتاری در خواب
تعبیر خواب لاتاری – معنی بازی لاتاری در خواب

 

تعبیر خواب لاتاری

لوک اویتنهاو می گوید :

لاتاری : وسوسه های تسکین دهنده

دیدن لاتاری یا بلیط بخت آزمایی در خواب، نشان دهنده این است که شما باید بخشی از جنبه‌های زندگی خود را به دست سرنوشت بسپارید. اگر چه در بیشتر موارد برندگان لاتاری مبلغ زیادی به دست می‌آورند، گاهی دستاورد آن‌ها می‌تواند غیر مالی هم باشد. رویای برنده شدن لاتاری حاکی از این امر است که شما بسیار به سرنوشت وابسته هستید، به‌جای این‌که مسئولیت کارها و تصمیمات خود را بر عهده گیرید. شما باید برخی مسائل و شرایط را قبل از این که آن‌ها را به دست شانس بسپارید، مورد بررسی قرار دهید.

 

[ type=”red”]بیشتر بخوانید: تعبیر خواب گلف، تعبیر خواب توپ، تعبیر خواب قرعه کشی

 

تعبیر خواب بلیط لاتاری

از دیدگاه روانشناسی یونگ

 • وقتی بلیط لاتاری می‌خرید، نشان می‌دهد که به سرنوشت تکیه دارید و اجازه می‌دهید طبیعت مسیر خود را طی کند. شما در مورد نتایج روند اتفاقات زندگی سختگیر نیستید. اگر در خواب ببینید که تنها یک بلیط لاتاری خریده‌اید، می‌تواند نشانه‌ی این باشد که شما برای آینده تلاش زیادی نمی‌کنید. شما ممکن است در زمینه‌ی کار و یا سرمایه گذاری احساس راحتی کنید. شاید الان وقت تلاش برای شروعی دوباره و تغییر منابع درآمد بالقوه‌ی خود باشد.
 • خرید تعداد زیاد بلیط لاتاری نشان دهنده‌ی آن است که شما به سرمایه گذاری خود بسیار مطمئن هستید؛ اما فراموش نکنید که باید مسئولیت بازی را به عهده بگیرید؛ هرگز نباید آنقدر محو بازی شوید که زندگی شخصی‌تان را تحت تاثیر قرار دهد.
 • اگر کسی به شما بلیط لاتاری هدیه داد، به این معنی است که آن فرد سرنوشت خود را به دستان شما می‌سپارد و شما شخصی خواهید بود که در مورد تقدیر او تصمیم می‌گیرید. برداشتن یک بلیط لاتاری قدیمی که قبلا قرعه‌کشی شده، نشانگر موقعیت‌های از دست رفته و یا بالقوه‌ای است که می‌توانسته وجود داشته باشد.

 

تعبیر خواب لاتاری - معنی بازی لاتاری در خواب
تعبیر خواب لاتاری – معنی بازی لاتاری در خواب

 

تعبیر خواب برنده شدن در لاتاری

از دیدگاه روانشناسی یونگ

 • رویای برنده شدن لاتاری، حاکی از این است که شما سود خوبی خواهید داشت و یا ثروتی باد آورده با کار کمتر خواهید داشت. تعبیر خواب برنده شدن پول می‌تواند نشانه‌ی ارتقایی باشد که استحقاقش را ندارید و یا سرمایه‌گذاری شگفت‌انگیز که بسیار پول‌ساز است.
 • اگر شخص دیگری در رویای شما برنده لاتاری شود، ممکن است منعکس کننده حسادت به زندگی دیگران باشد. ممکن است شما شاهد موفقیت‌های دوستان‌تان، خانه و ماشین‌های آن‌ها بوده‌اید و شما به‌طور ناخودآگاه به مادیات آن‌ها حسادت کرده‌اید.
 • در هر حال، اگر شما در رویای خود از برنده شدن شخصی در لاتاری خوشحال هستید، می‌تواند بیانگر این موضوع باشد که شما آرزوهای خوبی برای آن شخص داشته و آن شخص در زمان کوتاهی ممکن است به پول زیادی برسد. به یاد داشته باشید که بعد از برنده شدن لاتاری، زندگی افراد می‌تواند به میزان قابل توجهی فرق کند.
 • اگر خواب برنده شدن لاتاری را دیده‌اید، شاید وقت آن رسیده که این بار در واقعیت برنده‌ی لاتاری شوید! برای امتحام کردن شانس‌تان می‌توانید روی دکمه‌ی خرید بلیط لاتاری کلیک کنید.

 

[ type=”green”]برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا