تعبیر خواب

تعبیر خواب موتورسیکلت- ۳۰ معنی و تفسیر موتور سواری در خواب

4.1/5 - (140 امتیاز)

دیدن موتور و موتور سواری در خواب نمادی از این است که تمایل دارید آزاد باشید و نیاز به ماجراجویی دارید شما ممکن است تلاش کنید از موقعیت یا مسئولیت دیگری در زندگی بیداریتان فرار کنید. در ادامه تعبیر خواب موتور را از دیدگاه معبران مختلف برای شما عزیزان فراهم کرده ایم برای مطالعه تعابیر آنها با ما همراه باشید.

 

تعبیر خواب موتور - موتور سواری در خواب چه معنایی دارد؟
تعبیر خواب موتور – موتور سواری در خواب چه معنایی دارد؟

 

تعبیر خواب موتور سیکلت در خواب میتواند بر موارد مختلفی اشاره کند که در اینجا 35 مورد از آنها به اختصار آورده شده است.

1- موتور سیکلت در خواب نشانه تمایل شما به ماجراجویی و آزادی و تلاش و موفقیت و سرعت پیشرفت و رقابت است.
2- تعبیر دیدن خواب موتورسیکلت گاهی نشانه پیشرفت در برخی از موقعیت های زندگی است.
3- دیدن موتور سیکلت در خواب همچنین بیانگر چالش های زندگی است و نشان دهنده میل به فعالیت و تلاش برای بهتر شدن است.
4- موتور سیکلت در خواب همچنین می توانید ماهیت سرکش شما را نشان دهد. اما برای کسانی که موتور سیکلت دارند این خواب معمول است و اغلب بازتابی از فعالیت ها و رویدادهای گذشته و خاطرات و ماجراهای مربوط به موتور سیکلت است.
5- از تعبیر های دیگر دیدن موتور در خواب یکی عشق به سرعت و دیگری حوادث ناگوار پیشبینی نشده و همینطور نقض حقوق دیگران است
6- پس اگر کسی خواب ببینند که خودش سوار بر موتور شده است تعبیرش آنست که با حوادث پیش بینی نشده ای مواجه خواهد شد .
7- در ضمن رسیدن سریع به اهداف نیز می تواند معنی داشته باشد و همینطور ایجاد مزاحمتهایی برای مردم .
8- تعبیر دیدن موتور سیکلت از فاصله نزدیک نشان دهنده ترس شما از شکستن قوانین است.
9- اگر در خواب دیدید که موتور سیکلت را تعقیب می کردید، تعبیرش این است که به شدت به مسئولیت های خود پایبند هستید و به دنبال راهی برای پیشرفت و رسیدن به رقبای خود هستید. اما اگر در خواب دیدید که موتورسیکلت شما را تعقیب کرد تعبیرش برعکس است.

 

تعبیر خواب موتور

مولف میگوید:

10- از خاصیتهای موتور یکی عشق به سرعت و دیگری حوادث ناگوار پیشبینی نشده و همینطور نقض حقوق دیگران است. پس اگر کسی سوار بر موتور خودش را ببیند با حوادث پیش بینی نشده ای مواجه خواهد شد. در ضمن رسیدن سریع به اهداف نیز می تواند معنی داشته باشد. وهمینطور ایجاد مزاحمتهائی برای مردم.

آنلی بیتون می گوید:

11- دیدن موتور هر وسیله ای در خواب ، علامت آن است که با مشکلات و سفرهای بسیار روبرو خواهید شد ، ولی دوستان از شما حمایت خواهند کرد .

در سر زمین رویاها آمده:

12- خواب یک موتور : زیر فشار سختی قرار می گیرید

13- یک موتور روشن : منتظر موانع و مشکلات در آینده باشید .

14- یک موتور بخار : در تمام مدت زندگیتان براحتی پول بدست می آورید .

15- یک موتور بنزینی : یک غافلگیری در پیش است .

16- یک موتور خراب : مراقب خیانت باشید .

17- یک موتور خاموش : پول و منفعت

 

هم اکنون مطالعه کنید: تعبیر خواب ماشین ، دیدن اتوبوس و وسایل نقلیه در خواب چه تعبیری دارد؟

 

کارل یونگ، پروفسور سوئیسی درباره تعبیر خواب موتور می گوید :

18- تعبیر دیدن یا راندن موتور سیکلت در خواب تان نمادی ازین است که تمایل دارید آزاد باشید و نیاز به ماجراجویی دارید. شما ممکن است تلاش کنید از موقعیت یا مسئولیت دیگری در زندگی بیداری تان فرار کنید.
19- تعبیر دیگر این است که خواب موتورسیکلت نمادی از تمایلات غریزی خام است. شاید زیادی سریع جلو می روید
20- دیدن یا بودن در یک تعقیب و گریز با موتورسیکلت در خوابتان بیانگر این است که شما از مسئولیت هاتان اجتناب می کنید

تعبیر خواب موتور خراب

آنلی بیتون می گوید:

21- دیدن موتور از کار افتاده در خواب ، علامت آن است که یکی از خویشاوندان خود را از دست می دهید یا با مشکلات فراوانی روبرو می شوید ولی همزمان بخش دلگرم کننده این است که توسط دوستان و آشنایان خود حمایت می شوید.

 

تعبیر خواب موتور ماشین

از دیدگاه روانشناسی یونگ

22- دیدن موتور در خواب بیانگر قلب و قدرت شماست. شرایط موتور را در نظر بگیرید و اینکه چگونه کار می کند اگر روشن نشد نمادی از یک مانع است که مانع پیشرفت شما و رسیدن به اهدافتان می شود

23- خواب دیدن اینکه موتور ماشین آتش می گیرد بیانگر این است که شما به نوعی دل شکستگی را تجربه می کنید.

 

تعبیر خواب موتور - موتور سواری در خواب چه معنایی دارد؟
تعبیر خواب موتور – موتور سواری در خواب چه معنایی دارد؟

 

تعبیر خواب موتور سواری دختر

ادوارد می گوید:

24- اگر دختر جوانی خواب ببیند که در حال موتور سواری کردن هست دلیل بر اینکه به اهداف بزرگی که در سر دارد و در اینجا منظور همان آرزو است دست پیدا میکند همچنین رسیدن به موفقیت و طی کردن راه های سخت و سرانجام حشنود شدن و دست یافتن به اهداف را معنی این خواب دانسته است.

شیخ طوسی می گوید:

25- اگر دختر و یا زنی روی موتور سیکلت خراب و از کار افتاده نشسته باشد دلیل بر بدبختی نداری و ورد فقر به زندگی میباشد

معبران می گویند:

26- راندن و حرکت دادن موتور از روی تپه یا جاده و فرقی نمیکند به همراه چه کسی باشد همسر، دوست پسر، معشوقه و یا …. برای جنس مونث به معنای بلند پروازی و تفکرات مثبت است همچنین حرکت موتور سیکلت نیز نشانه ای برای رسیدن به این تفکرات و یا اهداف می باشد.

 

هم اکنون مطالعه کنید: تعبیر خواب دوچرخه ، دیدن دوچرخه در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب موتور سواری کردن
27- موتور سواری در خواب : اگر در خواب دیدید که مشغول موتور سواری بودید تعبیرش این است که به دنبال چالش های جدید در زندگی هستید. شما فرد فعالی هستید و دوست دارید مدام ماجراجویی کنید و اتفاقات جدید را تجربه کنید.
28- اگر در خواب دیدید که به همراه شریک زندگی یا عشقتان موتور سواری میکردید تعبیرش بسیار خوب است و نشان دهنده پیوند عاطفی قوی میان شما و عشقتان است.
29- اگر خواب دیدید که در حال مستی موتور سواری می کردید تعبیرش این است که در کار خود دچار مشکل هستید و دوست دارید به هر طریقی کاستی های خود را برطرف کنید. سعی کنید در کارهای دیگران نیز کمک بگیرید.
30- اگر در خواب دیدید که به عنوان مسافر سوار موتور شدید تعبیرش این است که با کسی ارتباط جنسی برقرار کرده اید. مخصوصا اینکه روابط تان با موتور سوار خوب باشد. گاهی اوقات این خواب نشانه از دست دادن کنترل شما در زندگی است.

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

‫۷ دیدگاه ها

 1. سلام. من خواب دیدم برادرم موتورسواری میکنه و چن بار تک زد. یک بارش چون موتور خیلی بلند شد خودش از عقب رو زمین وایساد روپاهاش و هیچیش هم‌نشد و موتور هم فک کنم جلو افتاد. بعد موتور رو برداشت. نمیدونم بعدش دوباره سوارشد یانه. ممنون میشم تعبیرش رو بفرمایید.

 2. سلام خسته نباشین،من خواب دیدم که یک شب دارم توی یه خیابون شلوغ با موتور رانندگی میکنم،توی راه بارها گاز دادم و ترمز گرفتم چون ترافیک بود(من موتورسواری بلد نیستم)بعد از گذشت یه مسیری یه دفعه موتورم تبدیل به دوچرخه شد و داشتم توی یک جاده میرفتم که آدم های زیادی داشتن پیاده برخلاف جهت من حرکت میکردن،گویا توی خواب میدونستم که این افراد دارن از یک مکان متبرکه برمیگشتن،درنهایت هم که به مقصد رسیدم (دقیقا یادم نیست چجورجایی بود ولی ستون های بلندی داشت)و چنتا از دوستان قدیمیم رو دیدم که با اشتیاق و ذوق ازم خواستن که سوار دوچرخم بشن…قطعا خوابم تعبیر داره لطفا تعبیرشو بفرمایین🙏🏼

 3. سلام مادر شوهر من خواب دیده مادربزرگ ناتنی من روی موتور شوهرم سوار شده و همینطور داره میره
  تا اینکه موتور خراب میشه و متوقف نمیشه تا جایی که موتور تکه تکه میشه و مادربزرگم روی زمین نشسته و موتور تکه تکه شده هم جلوش ریخته
  به نظر شما تعبیرش چیه؟

 4. باسلام وعرض ادب من دختر مجردم سی سالمه خواب دیدم سوار موتور بودم وداشتم موتور سواری میکردم یه جایی بود که داشتن خیابان هارو تعمیر میکردن وجوب میذاشتن که من از اونجا رد شدم وموتور کثیف شد یه آب روون از یه جا حالت آبشاری میومد که من اونجا موتورو شستم وازیک بلندی پایین اومدم ومجدد حرکت کردم ورفتم ممنون میشم تعبیرش بهم بگید سپاس.

 5. سلام، من موتور سواری بلد نیستم، اما امروز ساعتای ۱۰ صبح خواب دیدم با یکی مثلا رفیقم که اصلا نمیدونم کی بود سوار موتوریم من رانندم راه میوفتیم فرمونو میچرخونم اما ما نمیپیچیم همونطور صاف میریم بعد میوفتیم توی یک سرپایینی ترمز جلورم هرچی فشار میدم کار نمیکنه، بعد حین همون پایین رفتنا از یه جای معمولی میرسیم به یه جای شلوغ و پر از مغازه و فروشگاه، بعدش با پا ترمز میگیرم یکم تاثیر میزاره و بعدم بیدار میشم، یعنی بدون تصادف بیدار میشم… ممنون میشم جواب بدین، چون جواب بقیه رو ندادین شک دارم مال منم جواب بدین

 6. سلام خوبین دیدم برادرم موتور سواری میکرد .رفتیم مغازه ک غذا بخوریم ی مردی با ی چاقو دست برادرم را داشت میبرید میشه تعبیر این خوابو بگید

 7. سلام من خواب دیدیم سواردموتورم و مبرونمش موتور اوضاع مناسبی نداره و خیلی خوب میره و از وسایل نقلیه عبور میکنه تا اینکه وایمیسته ودیگه حرکت نمیکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا