اخبار

بازیگر زن شبکه های پورن و مستهجن در ایران کندی چارمز candy charms + عکس

3/5 - (1 امتیاز)

بازیگر زن شبکه های پورن و مستهجن  در ایران کندی چارمز candy charms + عکس

شک خبری شبکه های اجتماعی در هفته ای که گذشت مربوط به  خبر حضور یکی از بازیگران زن شبکه های مستهجن و پورن در ایران بود. تصویری از این بازیگر (مفسدفی الارض ? ) در شبکه های اجتماعی دست به دست می شودبازیگر معروف فیلم پورن و مستهجن کندی چارمز candy charms در پست اخرش در شبکه اجتماعی اینستاگرام گفت به ایران سفر کرده ومردم ایران بسیار سخاوتمند هستند,پورن استار و بازیگر فیلم های مستهجن و پورن چندی پیش در غفلت نهاد های نظارتی به ایران سفر کرد و عکس های سفر خود به تهران را منتشر کرد.

بازیگر زن شبکه های پورن و مستهجن در ایران کندی چارمز candy charms + عکس
بازیگر زن شبکه های پورن و مستهجن در ایران کندی چارمز candy charms + عکس

 

کندی چارمز candy charms با انتشار عکس زیر در ایران نوشت:

«شبکه های اجتماعی توئیتر و فیس بوک در ایران بسته بود و من فقط با دوستان نزدیک و فامیل های خود در ارتباط بودم.»

یکی از دوستان کندی چارمز از او می پرسید دلیل سفرت به ایران چی بوده است؟ و در جواب کندی چارمز پاسخ می دهد که برای عمل زیبایی بینی است، چون شنیدم ایرانی ها شماره یک هستند تو جهان.

با این تفسیر میتواند گفت دلیل سفر کندی چارمز به ایران عمل جراحی بینی بوده است. اما آیا موفق به این کار شده است؟ و چه کسی قرار بوده بینی کندی چارمز را عمل کند؟

کندی چارمز این بازیگر زن غیراخلاقی حالا که به کشور خود بازگشته است با انتشار مطلبی خوشحالی خود از سفر به تهران را ابراز نمود، او مردم ایران را مهربان خطاب کرد، او نوشت:

شبکه های اجتماعی توئیتر و فیس بوک در ایران بسته بود و من فقط با دوستان نزدیک و فامیل های خود در ارتباط بودم.

وی سفرش را شگفت انگیز میداند و مردم ایران را سخاوتمند نامید!

این بازیگر در اولین پست اینستاگرامی‌ اش عکسی سلفی با عینک آفتابی و روسری منتشر کرد و نوشت

من تعطیلات را در ایران سپری کردم. ایرانیان بسیار مهربان و بخشنده‌اند و حتی اگر تو را نشناسند هم هرکاری از دستشان بربیاید برایت انجام میدهند. بینی من صاف نیست و ایرانیان بهترین جراح بینی در جهان هستند ولی بینی من مشکلی ندارد.

اینستاگرام کندی چارمز

متاسفانه تعداد زیادی از کاربران ایرانی به پیج اینستاگرام کندی چارمز هجوم برده اند و با نوشتن فحش در زیر عکس وی باعث شدند که کندی چارمز صفحه اینستاگرام خود را ببندد.

برخی از کاربران هم حضور او را سوژه تصاویر طنز خود کردند.

*** شرط میبندم کندی چارمز ۳-۴ تا لباس keep calm I’m queen خریده با خودش برده… ***

من انقدر ساده ام که وقتی گفتید کندی چارمز فک کردم یه ورژن از بازیهای کندیه، مثل کندی کراش، کندی سودا و… شاید هیچ وقت به ذهن او خطور نمی‌کرد، انتشار عکسش در ماشینی در تهران سبب شود پیگیر کننده‌های صفحه اینستای او تا این حد زیاد شود و در عرض چند ساعت بیش از ۵۰ هزار نظر به زبان فارسی درباره‌اش داده شود هرچند این بازیگر انگلیسی الاصل ساکن آمریکا سفرش در ایران پایان یافته است ولی گویا ایرانیان تازه با او آشنا و پیگیر احوالات این بازگیر فیلم‌های خاص شده‌اند. گویا در ایام تابستان و تعطیلی دانشگاه‌ها و دبیرستان‌ها، به تعبیر این قشر «کامنت بازی» پای پست خانم بازیگر فیلم‌های غیراخلاقی برای جوانان همانند یک بازی، تفریح و سرگرمی است و آنها نیتی دیگری از این کارشان ندارد! پاسخی که تعداد زیادی از نوجوان در پیگیری این اخبار و استفاده از این محصولات بر زبان می‌آورند و مدعی می‌شوند که آنها با این کار نه تنها وجود مشکلی را در خود احساس نمی‌کنند بلکه آگاهانه آن را انجام می‌دهد و برای شان جنبه تفریح و سرگرمی دارد. آرمان شهرکی در همین باره به فرارو می‌گوید: «پرداختن به مسئله استفاده ایرانیان از محصولات غیراخلاقی به عنوان یک تفریح نوعی تقلیل گرایی ماجرا است» وی در همین رابطه تاکید می‌کند استفاده از این صنایع حاکی از وجود مشکلات شناختی و روان شناسانه اجتماعی است که نیاز ورود کارشناسان این حوزه به مسئله را الزامی می‌کند. وی در همین رابطه به فرارو گفت: «حتی اگر بیان شود استفاده از این محصولات نوعی لذت و تفریح صرف است باید توجه داشت، این لذت طلبی از رنج دیگران است که در صورت وجود چنین نگرش مشکل ابعاد پیچیده اجتماعی و روانی به خود خواهد گرفت». این پژوهشگر در توضیح معضل «لذت بردن از رنج و درد دیگران» توضیح داد که، جامعه‌شناسان و روان‌شناسان معتقدند محصولات تصویری و نوشتاری غیراخلاقی جنسی نمایانگر سرکوب زنانگی و بدن زنان هستند و از این جهت تصویری غیرواقعی از واقعیات بدن ارائه می‌دهند و بنابراین کسانی که با استفاده از این محصولات لذت می‌برند در حقیقت از رنج دیگران لذت می‌برند. به همین دلیل جامعه شناسان بدن- که این روزها تبدیل به جریانی جدی در جامعه شناسی شده‌اند- محتواهای غیراخلاقی را عاملی برای سرکوبی بدن زنان می‌شناسند.

 

ویدئو بی احترامی گلشیفته فراهانی در شبکه بی بی سی به مردم

تجاوز گروهی به دختر تهرانی

تجاوزبه دخترنوجوان همراه با خوراندن اسید به وی+عکس

علل، عوارض و راه حل های درمان خود ارضایی در کودکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا