زیبایی صورت و ناخنمد و زیبایی

اموزش برداشتن کاور ناخن در منزل

5/5 - (1 امتیاز)

کاور ناخن یکی از روش های زیبایی ناخن است که در آرایشگاه ها انجام می شود. کاور ناخن یک روش ساده برای خوش فرم شدن ناخن ها بدون کاشت ناخن است در واقع از ناخن های خود فرد در این مورد استفاده می شود و حالت نازک تر و طبیعی تری نسبت به ناخن های کاشت دارد. برای کاور کردن باید حتما به آرایشگاه ها مراجعه کرد اما برای برداشت آن با کمی دقت و صبر حوصله می توانید کاور ناخن را به راحتی در منزل از روی ناخن بر دارید.

 

برداشتن کاور ناخن در منزل
برداشتن کاور ناخن در منزل

 

مواد مورد نیازبرای برداشتن کاور ناخن

سوهان یا بافر ناخن

نوشته های مشابه

استون یا پاک کننده های ژل پولیش

فویل آلومینیومی

پنبه

برداشتن کاور ناخن در منزل
برداشتن کاور ناخن در منزل

 

بیشتر بدانید :پاک کردن لاک ژله ای از روی ناخن

 

مرحله های برداشتن کاور ناخن در منزل

مرحله اول :ابتدا  کمی سطح ناخن را سوهان می کشیم تا قطر و ضخامت ژل روی ناخن کاسته شود.در هنگام سوهان کشیدن مراقب باشید تا به سطح ناخن خود آسیب نرسانید.

مرحله دوم :بعد از اتمام سوهان کشیدن تکه ها یپنبه و یا پدهای لاک پاک کن را به استون اغشته کنید و هر تکه را روی ناخن خود قرار دهید. دقت داشته باشید که پنبه تمام سطح ناخن را بپوشاند.

مرحله سوم :سپس یک تکه فویل الومنیوم را به اندازه دور انگشتان ببرید و به دور ناخن و سر انگشتان بپیچید.بعد از حود 15 دقیقه فویل ها را از دور ناخن باز کنید .معمولا این مدت زمان باعث نرم شدن ژل ها شده است کافیست امتحان کنید اما اگر هنوز سفت است مدت زمان بیشتری استون را روی ناخن قرار دهید.

مرحله چهارم :بعد از نرم شدن ژله ها با کاردک مخصوص مانیکور ناخن ژله را از روی ناخن بلند کنید و بعد سطح ناخن را با سوهان صاف و صیقلی کنید.تا ژله های باقیمانده ار بین برود

مرحله پنجم :حتما در آخر کار از مرطوب کننده استفاده کنید.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا