مد و زیباییآرایش و زیباییزیبایی صورت و ناخن

ماندگاری رژلب با روش های آسان

4.8/5 - (6 امتیاز)

راه های ماندگاری رژ لب

راه های ماندگاری رژلب
راه های ماندگاری رژلب

 

برای اینکه در مجالس جشن و مهمانی  ارایش زیبا داشته باشید  باید از روش های استفاده کنید که بتوانید یک رژلب ماندگار برای خود بزنید.که با خوردن غذا و نوشیدنی پاک نشود .برای اینکه با روش های ماندگاری رژلب آشنا شوید با ما تا آخر همراه باشید .تا همیشه بدرخشید

 

روش های ماندگاری رژ لب

استفاده از خط لب به ماندگاری بالای رژلب کمک می کند .چون خط لب ها از ماده ای خشک تر از رژ ساخته شده و از لکه لکه شدن آن ها جلوگیری می کنند .باید توجه داشته باشید که رژ لب و خط لب با یکدیگر هماهنگی داشته باشند و بهترین روش این است که از همان مارک رژ استفاده کنید و زیبایی لب هایتان را هرچه بیشتر به نمایش بگذارید .

نوشته های مشابه

 

راه های ماندگاری رژلب
راه های ماندگاری رژلب

 ماندگاری رژلب لایه برداری لبها 

لب ها نیزمانند سایر قسمت های بدن دارای سلول های مرده می باشند .برای ماندگاری رژلب بایدقبل از اعمال رژ لب آن پوسته ها مرده لب را از سطح لب جدا کنید .لایه برداری کردن لب ها باعث نرم شدن آن ها میشود و از خشکی لب نجات پیدا میکنید, برای این کار میتوانید با یک مسواک تمیز به آرامی روی لب هایتان بکشید تا لب هایتان نرم و برجسته شود. در نتیجه لایه نهایی به دست آمده صاف تر خواهد بود و موجب افزایش ماندگاری رژ لب می گردد .

 

راه های ماندگاری رژلب
راه های ماندگاری رژلب

 

 ماندگاری رژلب استفاده از پودر

یک دیگر  از روش های ماندگاری رژلب استفاده از لایه بسیار نازکی از پودر پنکیک قبل از استفاده از رژ لب است . پودر پنکیک مانع از جابه جایی ماده رژ بوده و آن را سر جای خود نگه می دارد . با اسفنج کمی از پنکیک را روی لب و خط لب خود مالیده و سپس پودر اضافی را با دستمال کاغذی پاک کنید و پس از آن از رژ لب دلخواهتان استفاده کنید . در این صورت دیگر رژ لبتان پاک نشده و ساعات بیشتری بر روی لب هایتان باقی خواهد ماند .

 

راه های ماندگاری رژلب
راه های ماندگاری رژلب

[ type=”red”]بیشتر بدانید: انواع فرم لب ،اصول آرایش لب ،اشتباهاتی که موقع رژلب زدن انجام میدهید

ماندگاری رژلب زن دو لایه رژلب

پس از مراحل لایه برداری از لبها و استفاده از پودر حال برای اینکه رژ لب شما در مراسم جشن و مهمانی ساعت های بیشتری روی لب هایتان بماند و پاک نشود . بهتر است دو لایه رژ لب بزنید تا هم خوشرنگ تر به نظر برسد و هم ماندگاری اش بیشتر شود.برای اینکه بتوانید رژهای اضافی را پاک کنید یک دستمال درشت بافت را بین لبهای خود قرار دهید . سپس لایه دوم از رژ لب را بمالید و با این لایه ایجاد کردن به بالا بردن ماندگاری رژ کمک کنید.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا