مد و زیباییدانستنی های زیباییزیبایی پوست و مو

با بوتاکس مو فواید و عوارض آن آشنا شوید

3.5/5 - (2 امتیاز)

بوتاکس مو و فواید و عوارض آن 

بوتاکس مو
بوتاکس مو

 بوتاکس مو به عنوان یک درمان کننده موها به شمار می رود .امروزه برای صاف کردن موها از کراتینه استفاده می کنند که دارای عوارض بسیار زیادی است.اما بوتاکس مو به بازسازی موهای آسیب دیده بر اثر مواد شیمیایی (رنگ کردن مکررموها )و به احیا تارهای نازک شده مو و بازسازی عمیق موها می پردازد.

 با بوتاکس مو آشنا شوید 

بوتاکس مو به ترمیم موهای اسیب دیده می پردازد و آنها را صاف و رخشان میکند.این کار به وسیله آمپولی که قابل خریداری است انجام می شود.مواد داخل این آمپول شامل پروتئین ها و مواد معدنی و طبیعی، کراتین و اسید هیالورونیک و اسید آمینه است.که بهه موها به طور عمیق آب رسانی کند. قبل استفاده از بوتاکس موها را به وسیله شامپو شستشو میدهند اما از نرم کننده استفاده نمی شود

پس از شانه کردن و تقسیم بندی موها مواد بوتاکس را به موها زده می شود و برای نفوذ بهتر مواد به موها باید ماساژداده شودبه مدت 45 دقیقه یا کمتر باید مواد شسته شودباید موها را به مدت 7 دقیقه شستشو دهند تا از شسته شدن بوتاکس از روی موها مطمئن شوند وباید موها حرارت ببیند موها باید به صورت صاف در دستگاه خشک کن قرار بگیرد و بع توصیه به استفاده از شامپوهای خاص می شود تا مدت طولانبی اثر بوتاکس روی موها بماند. اثرات بوتاکس تا 6 ماه روی مو باقی می مانند.بوتاکس به افرادی که از سشوار و رنگ موی مکرر استفاده می کنند توصیه می شود.

بوتاکس مو
بوتاکس مو

 

نوشته های مشابه

آشنایی با فواید بوتاکس برای موها 

ار بهترین مزایای بوتاکس مو آب رسانی عمیق،بازگشت براق بودن و ترمیم ساقه موها که بر اثر عواملی دچار آسیب شده است. بوتاکس مانند کراتینه کردن موها راصاف و یک دست نمی کندو حالت درمانی دارد .به وسیله بوتاکس کردن موها موخوره نیز درمان می شود .

بوتاکس مو
بوتاکس مو

آشنایی با عوارض بوتاکس 

مواد تشکیل دهنده بوتاکس روغن خاویار ،ویتامین B5،ویتامین E،روغن آرگان ،روغن نارگیل ،کلاژن ،گلیوکسیلیک و نانو کراتین تشکیل شده است.عوارضی که ممکن است برای فرد مصرف کننده ایجاد کند افزایش چربی سر در صورت تماس مواد بوتاکس با پوست سر و الرژی که خیلی کم پیش می آید چون تمام مواد تشکیل دهنده بوتاکس گیاهی هستند و حتی  آرایشگران هم می تواند بدون دستکش کار کنند.

بوتاکس مو
بوتاکس مو

 

بوتاکس مو برای چه کسانی مناسب است ؟

افرادی که موهایشان دچار خشکی و آسیب دیدگی که ناشی از رنگ کردن مکرر و استفاده بیش از حد ار سشوار و موخوره است مناسب است تا موهایشان حالت اولیه را به دست آورد.همچنین افرادی که مدام از گره خوردن موهایشان شکایت دارند و افرادی که دارای موهای بلند هستند نیز توصیه می شود .

اما نکته قابل توجه این است کهه بوتاکس کردن موها برای خان های باردار توصیه نمی شود پس مرافب باشید .

گروه مد و زیبایی نماگرد 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا