تعبیر خواب

تعبیر خواب معمار – دیدن معمار در خواب چه تعبیری دارد؟

4.2/5 - (5 امتیاز)
[ type=”blue”]در این قسمت از مجموعه تعبیر خواب نماگرد می خواهیم شما را با تعابیر و معانی مختلف تعبیر خواب معمار  آشنا کنیم. خوابی با موضوع معماری به ما می گوید که آرامش ما در گرو چیست و چگونه می توان این آرامش را تقویت نمود. این خواب می تواند توسط افرادی دیده شود که در بیداری، اطلاع چندانی درباره ی معماری ندارند. همراه ما باشید.

 

تعبیر خواب معمار - دیدن معمار در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب معمار – دیدن معمار در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب معمار از دیدگاه روانشناسی یونگ

 • معماری در خواب با سمبل هایی مثل خانه و بنا و ساختان مرتبط است. ساختمان ها گاها اشاره به ساختار های فکری خودمان اشاره دارند از طرفی، سازه های دارای سقف، اشاره به امنیت و آرامش فکری ما دارند.
 • خوابی با موضوع معماری به ما می گوید که آرامش ما در گرو چیست و چگونه می توان این آرامش را تقویت نمود. این خواب می تواند توسط افرادی دیده شود که در بیداری، اطلاع چندانی درباره ی معماری ندارند.
 • شغل ها و موقعیت هایی که در خواب مشاهده می کنیم به طور سمبلیک هستند و اشاره به مهارت های روانی ای دارند که ممکن است در زندگی بیداری از آن ها بی اطلاع هستیم. به طور مثال اگر در خواب احساس کنید یک معمار ماهر هستید، این خواب اشاره به آن دسته از مهارت های روانی شما دارد که می تواند به شما کمک کند تا یه مشاور خوب در زمینه های روانی باشید. این خواب از شما می خواهد تا در شرایطی که احساس می کنید نیازمند کسب آرامش بیشتری هستید، از استعداد ها و مهارت درونی خود برای رسیدن به این خواسته استفاده کنید.
 • اگر معماری که در خواب مشاهده می کنید را در زندگی بیداری مشاهده کنید، به طور مثال یکی از دوستان خود را در جایگاه یک معمار مشاهده کنید، باید بدانید که او سمبل بخشی از شخصیت شماست. برای این که دلیل حضور سمبلیک این شخص را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این شخص، در شما چه احساس، فکر یا خاطره ای را زنده می کند و کدام دسته از افکار و دغدغه های فعلی شما در زندگی بیداری به ویژگی های این شخص شباهت دارد؟
 • ممکن است در خواب خود، دیگران را در نقش یک معمار مشاهده کنید. اگر این افراد را در زندگی بیداری نشناسید، باید بدانید که شما در حال مشاهده ی ابعاد ناشناخته ی شخصیت خود هستید. این خواب از شما می خواهد تا مهارت ها یا اطلاعات فراموش شده ی خود را شناخته و از آن ها برای برون رفت از چالش های فعلی خود در زندگی بیداری استفاده کنید. این خواب می تواند با توجه به ویژگی های چهره، صحبت ها و سمبل های دیگری که در خواب مشاهده می کنید یا احساسی که نسبت به شخصیت معمار دارید تعبیر شود.

 

[ type=”red”]بیشتر بخوانید: تعبیر خواب خانه، تعبیر خواب زلزله، تعبیر خواب سیل

 

تعبیر خواب معمار - دیدن معمار در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب معمار – دیدن معمار در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب معمار

در سر زمین رویاها آمده:

خواب یک معمار : زندگی برای شما لذت بسیار به همراه دارد .

شما معمار هستید : وقتش رسیده که نقشه هایتان را با سعی بیشتر دنبال کنید .

شما بهمراهی یک معمار هستید : شانس و شادی

درباره یک ساختمان با یک معمار صحبت میکنید: مشاجره فامیلی

 

تعبیر خواب معمار شدن مرده

معبران می گویند:

اگر در خواب خود، شخصی که در زندگی بیداری فوت کرده است را در جایگاه یک معمار مشاهده کنید، باید بدانید که افراد مرده، اشاره به عادت ها و افکار فراموش شده ی خودمان دارند. زمانی که افراد مرده در خواب ظاهر می شوند، اشاره به این موضوع دارند که این افکار و عادت ها در ما از بین نرفته اند و به طور غیر مستقیم در حال تاثیر گذاری بر رفتار و عملکردمان می باشند. برای این که دلیل حضور سمبلیک فرد مرده را در خواب خود درک کنید، توجه داشته باشید که فکر کردن به این شخص، شما را به یاد چه تجربیات یا کدام دوره از زندگی تان می اندازد؟ درسی که از این شخص می گیرید چگونه می تواند الهام بخش شما برای برون رفت از چالش های فعلی در زندگی بیداری باشد؟

 

[ type=”green”]برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

‫۲ دیدگاه ها

 1. سلام ممنون از سایتتون، من خواب دیدم که فردی که نمیشناختم در واقعیت، انگار در خواب میشناختم و با خودم گفتم او معمار مشهوری بود پس چرا الان وضعش خوب نیست با این حال هنوز یک آپارتمان در ساختمان مجلل روبرویمان در خواب داشت. تعبیرش چیه؟

 2. میان دوکوه در دره ای بودم.نوک.دوکوه دو.نور زیبا بود و. موجودی نامریی از پشت گفت بسم الله ارحمن الرحیم. من تزسیدم. مرتب میگقتم. اهوذ بالله من شیطان رجیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا