تعبیر خواب

تعبیر خواب بادیه – دیدن بادیه در خواب چه تعبیری دارد؟

4.5/5 - (4 امتیاز)

تعبیر دیدن بادیه در خواب چیست؟

تعبیر خواب بادیه - دیدن بادیه در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بادیه – دیدن بادیه در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب بادیه چیست؟ با توجه به گفته معبرین دیدن بادیه پر و خالی تعبیری متفاوت دارد. معبرین غربی دیدن بادیه در خواب را نشانه پیروزی و موفقیت در کارها می دانند. اما دیدن بادیه خالی نشانه بی نصیبی است

 

تعبیر خواب بادیه

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

از واژه بادیه به دو منظور استفاده می شود اول برای ظرفی در آشپزخانه که برای مایعات می باشد و دوم به معنی صحرا برای تعبیر بادیه به معنی صحرا می توانید به تعبیر بیابان مراجعه بفرمایید.

 •  اما در مورد تعبیر به عنوان ظرف آشپزخانه که در قسمت طبّاخی آشپزخانه از آن استفاده می شود و در خواب تعبیر به خادم و کنیز شده است. اما امروزه دیگر کنیزک وجود ندارد. و حتی نمی شناسیم و جز نامی که در کتابها نوشته اند اطلاعی در مورد آن نداریم.
 • بطور کلی پیاله و بادیه به خانم بر می گردد و سودی که از جانب او عاید ما می شود. بادیه در خواب معرف کدبانوی خانه است و روابطی که از نظر اخلاقی و عاطفی با او داریم. چنان چه بادیه ای نو و شسته و تمیز و براق در دست داشته باشیم گویای این است که روابط مرد و زن بر مبنای استواری قرار دارد و چنان چه بادیه کثیف و نشسته بود این را می گوید که نقار و کدورتی پیش می آید.
 • چنان چه بیننده خواب جوان و مجرد باشد، شستن پیاله نیکو است و نشان دهنده این است که زنی در زندگی او ظاهر می شود که خانه دار و کدبانو است.  اگر این خواب را دختر جوانی ببیند باز هم خوب است زیرا به شخصیت خودش بر می گردد و تمایلات نهفته او را نشان می دهد.
 • چنین دختری شائق تشکیل یک زندگی خوب خانوادگی است و در خود این آمادگی را می بیند که مردی را خوشبخت کند. نصیبی که از زندگی خانوادگی می بریم به اندازه بادیه مشخص می شود بادیه کوچک سهم اندک است و بزرگ نصیب بیشتر ما را نشان می دهد.
 • دیدن بادیه پر توفیق است.بادیه خالی بی نصیبی است.
 • داشتن تعداد زیادی بادیه تعدد کدبانو را نشان نمی دهد بل که مبین وسعت و توانائی زن خانه است.

 

تعبیر خواب بادیه آهنی

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

بادیه آهنی بیان کننده استحکام روابط خانوادگی است و بادیه چینی شکنندگی و ظرافت این علائق و روابط را بیان می کند و به ما هشدار می دهد که موجب شکستن این پیوند عاطفی نشویم.

 

تعبیر خواب شکستن بادیه

منوچهر مطیعی تهرانی گوید:

بادیه شکسته غم و اندوه است و اندوهی که در محیط خانواده پیش می آید چنان چه بادیه ای از نقره داشتید کسی در محدوده خانه در صدد فریب شما بر می آید.

اگر بادیه ای را به عمد به زمین بزنید، بشکنید یا دور بیاندازید زن را طلاق میدهید و اگر زنی این خواب را ببیند زن دیگری بین او و شوهرش اختلاف به وجود می آورد که شکستن و دور افکندن بادیه گویای نفرتی است که از آن زن مجهول دارد.

 

اگر دوست دارید مطالعه کنید

تعبیر خواب ظرف ، تعبیر خواب آبگینه ، تعبیر خواب آشپز خانه

 

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا