تعبیر خواب

تعبیر خواب سفید شدن موی سر + سفید شدن مو زن جوان به طور ناگهانی

3/5 - (4 امتیاز)
[ type=”blue”]خواب هایی در رابطه با مو از آن دسته خواب‌ هایی است که شاید هر کسی یک بار در طول زندگیش با آن مواجه گردد. خواب‌هایی که از تنوع بسیاری برخوردارند. کوتاه کردن مو، ریزش مو، تراشیدن مو و … از جمله این خواب‌های رایج محسوب می‌گردند.

 

تعبیر خواب سفید شدن موی سر + سفید شدن مو زن جوان به طور ناگهانی
تعبیر خواب سفید شدن موی سر + سفید شدن مو زن جوان به طور ناگهانی

 

تعبیر خواب سفید شدن موی سر

لوک اویتنهاو می‌گوید:

سفید: شادمانی

معبرین غربی می گویند:

معبرین غربی موهای سفید و خاکستری را نماد و سمبل آگاهی، دانش و بینش می‌دانند. سفید شدن موها در خواب نشانه هشداری برای رفتن به سوی کسب آگاهی و دانش بیشتر است. در واقع رویای سفید شدن مو استعاره از احساس جهل و نادانی در بیننده خواب است که با نشان دادن موی سفید در خواب سعی در فراگیری آگاهی بیشتر دارد.

تعابیر دیگری نیز این معبرین برای به یکباره سفید شدن مو آورده‌اند که اینگونه خواب‌ها را نشانه بدست آوردن اعتبار و احترام در نزد مردم می‌دانند.

موی سر نشان دهنده آمادگی شخص در برابر موقعیت‌ها و مشکلات پیش روست و سفیدی آن بیانگر مشخص بودن راه حل رفع این مشکلات. با دیدن این گونه خواب‌ها شما می‌توانید با کسب آگاهی‌های لازم به راحتی از موانع سر راه خود عبور کنید.

کارل یونگ ، پروفسور سوئیسی میگوید :

تعبیر خواب دیدن اینکه شما موهای جو گندمی یا سفید رنگ دارید بیانگر چیزی مهم است شما به تازگی از آن آگاه شده اید.

آنلی بیتون می‌گوید :

اگر زنی در خواب ببیند موی سفید خود را با موهای سیاه مقایسه می کند ، علامت آن است که بر سر پذیرفتن دو پیشنهاد مردد است . اگر هنگام انتخاب دقت زیادی به خرج ندهد ، پیشنهادی را خواهد پذیرفت که برایش به جای بخت و اقبال مساعد ، زیان و پریشانی به بار می آورد .

اگر خواب ببینید موی سرتان به سفیدی برف است ، نشانه آن است که به مسافرتی مطلوب و لذتبخش خواهید رفت .

اگر خواب ببینید موی سر کسی یک شبه سفید می شود ولی صورتش همچنان شاداب و جوان می ماند ، علامت آن است که مصیبت و اندوه زیادی در انتظار شماست .

اگر دختری چنین خوابی ببیند ، نشانه آن است که در اثر تصادف نامزد خود را از دست می دهد و در اثر بی احتیاطی به اندوه دچار می شود . او باید مراقب روابط خود با دوستان باشد .

[ type=”red”]بیشتر بخوانید: تعبیر خواب رنگ کردن مو، تعبیر خواب شانه زدن مو، تعبیر خواب آرایش کردن

در کتاب سرزمین رویاها آمده است :

خواب سفید شدن مو نشانه نجابت و احترام است

اگر در خواب ببینید که موهای سفید وخیلی بلند دارید نشانه آنست که می توانید امیدهای بزرگ داشته باشید

اگر در خواب ببینید که موهای شما رفته رفته سفید می شود نشانه آنست که باید سختی و رنج را تحمل کنید .

اگر در خواب ببینید که نگران سفید شدن موهایتان هستید نشانه آنست که از خانواده خود جدا خواهید شد

دیدن خواب یک مرد با موهای سفید و کوتاه نشانه خوشبختی است

 

تعبیر خواب سفید شدن موی سر + سفید شدن مو زن جوان به طور ناگهانی
تعبیر خواب سفید شدن موی سر + سفید شدن مو زن جوان به طور ناگهانی

 

تعبیر خواب سفید شدن موی زن جوان

معبران می گویند:

اگر زن جوان و زیبایی خواب ببیند بی هیچ علتی و یک مرتبه تمام موهای سرش سفید می شود و از این اتفاق می ترسد به این تعبیر است که مشکلی بزرگ باعث خواهد شد تا حرص زیادی بخورد و بخاطر یک دردسر و یا ناراحتی روحی روز به روز ضعیف و لاغر تر شود

اگر ببیند بخشی از موهای جلوی سر او سفید می شود به این علامت است که از طرف شوهرش غمی به او میرسد که دل او را می رنجاد

اگر ببیند موهای پشت سرش سفید شده اند به این علامت است که برخی از بزدلان حسودان و یا افرادی که چشم دیدنش را ندارند پشت سر او مدام غیبت میکنند و عمده تلاش آن ها این است که ایشان را در میان جمعی ازرده و حقیر بسازند

اگر ببنی موهای سرت از قسمت فرق سر سفید می شود به این دلالت دارد که صاحب رویا با معشوق خود به خاطر پیش آمدهای جدید دچار اختلاف می شود و حتی ممکن است از او جدا شود.

علامه طباطبایی در همین باره می گویند:

اگر کسی خواب ببیند زنی که قبلا مرده است موهای سرش سفید می شود به این موضوع اشاره دارد که صبر و تحمل صاحب رویا در رویارویی با مشکلات و گرفتاری ها زیاد می شود امیدواری هایش بیشتر از قبل می شود و هیچگاه بخاطر نداری شرمنده ی دیگران نمی شود

از دیدگاه معبران خارجی:

اما در دیدگاه معبران خارجی بطور کلی موی سفید در رویاهای ما مخصوص برای خانم های جوانتر چنان چه همراه با گریه و یا بی تابی نباشد نشانه آن است که در آینده نزدیک صاحب همسر و فرزندانی خواهید شد و همچنین خانه ای زیبا خواهید ساخت.اگر دختران نابالغ در چنین وضعیتی مشاهده کنی نشان آن است که دستخوش تنگی می‌شویم.اگر تعداد زیادی از افراد را که از آشنایان یا غریبه ها باشند در این ظاهر ببینی به این علامت است که در روزهای آینده احساس تنهائی و بی یاوری می‌کنید.

 

[ type=”green”]برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

یک دیدگاه

 1. سلام و عرض ادب
  کاش ببینید و جواب بدید که بسی سر درگمم…
  چند وقتیه به نامزدم یه شک داشتم که خیلیم به نظرم بعید میومد اون کارو کرده باشه ،خیلییییی بعید ،اما بازم مث خوره اون شک تو جونم بود…
  گفتم خدایا کاش میشد بفهمم شکم درسته یا غلط،با حال خیلی بد خوابیدم،تو همون چند دقیقه خوابم نامزدمو دیدم با مو و ریش سفید مثل برف،حتی انگار موهای دماغشم سفید بود یا نمیدونم دود سفید بود تو دماغش،ولی چهرش همونطور جوون بود و پوستش خیلیم شاداب ،خیلی ترسیدم از خواب پریدم،الان نمیدونم این خوابی که دیدم با این حالی که داشتم ارتباطی دارن؟؟اگه تعبیری ازش بهم بگید خدا خیر دنیا و اخرتو نصیبتون کنه انشاالله…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا