آرایش و زیباییزیبایی صورت و ناخنمد و زیبایی

برجسته کردن گونه ها به وسیله آرایش

5/5 - (2 امتیاز)

     چگونه به وسیله آرایش گونه ها را برجسته کنیم 

برجسته کردن گونه ها با آرایش
برجسته کردن گونه ها با آرایش

ما در بخش مد و زیبای نماگرد راه های برجسته کردن گونه به وسیله مواد طبیعی را بیان کرده ایم.شاید زمانی برای این کار نداشته باشید. پس می توان به وسیله ترفنده های آرایشی برای یک مهمانی و جشن گونه های خود را برجسته کنید ما ترفندهای آرایشی را برای شما بیان می کنیم پس همراه ما باشید.

 

برجسته کردن گونه ها با آرایش

داشتن گونه های برجسته باعث می شود صورت شما جوانتر به نظر برسد.یکی از راه های سریع برجسته کردن گونه ها یادگیری ترفندهای آرایشی است ما در ذیل مراحل برجسته کردن گونه ها برای شما بیان می کنیم :

 

نوشته های مشابه
برجسته کردن گونه ها با آرایش
برجسته کردن گونه ها با آرایش

استفاده از کرم پودر مات

اولین قدم مراحل برجسته کردن گونه ها استفاده از کرم پودر مات و هم رنگ پوست تان است این کار برای یکنواخت و طبیعی کردن صورت و دوام بیشتر رژگونه برروی صورت است.

 

استفاده از پود برنزه 

اگر می خواهید که آرایش حرفه ای داشته باشید از پودر برنزه کننده استفاده کنید.به وسیله یک برس بزرگ پف دار گوشه صورت را تیره کنید یعنی گوشه پیشانی ،گوشه گونه ها و گوشه فک را برنزه کنید.و در پایان روی تیرگی‌ها را کمی رژگونه بزنید، فقط کمی که رنگ‌های روی صورت حالتی طبیعی پیدا کند.

 

برجسته کردن گونه ها با آرایش
برجسته کردن گونه ها با آرایش

 

رژگونه برای پوست های چرب و خشک 

در انتخاب رژگونه باید به نوع پوست خود هم توجه کنید مثلا اگر پوست چرب دارید رژگونه‌های پودری روی پوست شما دوام بیشتری دارند؛ اگر پوست خشک دارید یا به دلیل بالا رفتن سن چروک‌هایی روی پوست‌تان پدید آمده‌ است، توصیه می‌کنیم سراغ رژگونه‌های کرمی بروید که براق‌تر هستند و جلای بیشتری به پوست شما می‌دهند، اما کسانی که پوست طبیعی دارند، می‌توانند با خیال راحت هر نوع رژگونه‌ای که دوست دارند، انتخاب کنند.

 

برجسته کردن گونه ها با آرایش
برجسته کردن گونه ها با آرایش

 

وسایل کار 

برای رژگونه‌های پودری سراغ برس‌های بزرگی بروید که به‌تدریج سر آنها باریک می‌شود چرا که این نوع برس‌ها رنگ را دقیقا همان گونه پخش می‌کنند که شما می‌خواهید. اما برای رژگونه‌های کرمی توصیه می‌کنیم از نوک انگشت‌تان یا اسفنج سه‌گوش استفاده کنید.

 

برجسته کردن گونه ها با آرایش
برجسته کردن گونه ها با آرایش

 

محل زدن رژگونه در صورت 

هنگامیکه لبخند میزنید قسمتی از گونه شما برجسته می شود محل دقیق زدن رژگونه زیر برجستگی گونه است .نباید رنگ رژگونه به اطراف بینی پخش شود وباید تا خط رویش موها امتداد پیدا کند هرچه رزگونه کمتر و کم رنگ تر بزنید بهتر است چون چربی روی پوست شما رنگ را به خود گرفته و آن را شدیدتر نشان می‌دهد.برای زدن رژگونه از فرچه های نیمه هلالی استفاده کنید.

 

انتخاب رنگ رژگونه 

رنگ رژگونه را بر اساس رنگ پوست تان انتخاب کنید. پوست های سفید رژگونه های صورتی، رنگ صورتی یا صورتی خیلی پررنگ برای پوست‌های رنگ پریده بسیار مناسب است چراکه پوست را گرم‌تر نشان می‌دهد، پوست های گندمی رژگونه های آجری و نارنجی مناسباست چون جلو خاصی به صورت می دهد ، پوست های سبزه رژگونه های قرمز تیره یا جگری برایشان مناسب است.چون بهتر خود را روی پوست نشان می‌دهد و چهره‌تان را بانمک‌‌تر می‌کند.

 

ماندگاری رژگونه

برای داشتن دوام بیشتر رژگونه از یک پودر مات استفاده کنید که  هم چهره طبیعی تری و به ماندگاری رژگونه روی صورت کمک کند.

 

برجسته کردن گونه ها با آرایش
برجسته کردن گونه ها با آرایش

 

رژگونه زدن بر اساس فرم صورت 

استفاده ازسایه‌های روشن و تیره کاملا بستگی به شکل صورت شما دارد مثلا اگر صورتی مربعی شکل دارید باید گوشه‌های صورت را ملایم کرد بنابراین برای گردتر نشان دادن آن، رژگونه یا برنزه کننده را روی خطوط فک بزنید یا اگر صورتی کشیده دارید برای کوتاه‌تر جلوه دادن آن باید قسمت شقیقه‌ها کمی تیره‌تر باشد. اگر هم صورتی گرد و تپل دارید، می‌توانید برای لاغر نشان دادن صورت تنها روی استخوان گونه را کمی رژگونه بزنید.

نکته قابل توجه : رژگونه و رژلب شما نباید کاملا یک‌رنگ باشند اما باید رنگ‌های آنها از خانواده‌های یکسانی باشد تا چهره زیباتر و شیک‌تر به نظر برسد.

 

گروه مد و زیبایی نماگرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا