تعبیر خواب

تعبیر خواب بمب – بمباران در خواب چه تعبیری دارد؟

4.7/5 - (3 امتیاز)
[ type=”blue”]تعبیر خواب بمب چیست؟ بمب ، بمباران و صحنه‌هایی از جنگ، غالبا در بیننده‌ی خواب، نوعی استرس و نگرانی را ایجاد می‌کنند. تعبیر این خواب به هیچ عنوان نشان دهنده‌ی وقوع یک اتفاق بد در آینده‌ی نزدیک نیست. اگر با دیدن خوابی با مضمون بمباران، در شما احساس وحشت ایجاد شود، باید بدانید که این خواب توصیف کننده‌ی فضای ذهنی شما در حال حاضر است و از شما می‌خواهد تا به افکار و موضوعاتی که به طور مکرر در شما نگرانی ایجاد می‌کنند سامان داده و به طور ریشه‌ای و منطقی، درباره‌ی این افکار بازنگری انجام دهید. در واقع اجازه ندهید که تداوم استرس، قوای روانی شما را مختل کرده و شما را دچار چالش‌های جدی تری کند.

 

تعبیر خواب بمب - بمباران در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بمب – بمباران در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب بمب

آنلی بیتون می گوید:

مشاهده‏ى بمب در خواب، بیانگر آن است که شما با دیگران مشاجراتى انجام خواهید داد.

لیلا برایت می گوید:

اگر در خواب ببینید که خودتان در مکانى بمب مى‏گذارید، به این‏ معنا است که در نزدیکان شما چند دشمن وجود دارد. اگر خواب ببینید که بمبى ترکیده است، به این معنا است که خطرى شما را تهدید مى‏کند.

مولف می گوید:

دیدن انفجار بمب توسط هر کسی می تواند موضوع مهمی باشد در مورد همان شخص که بیان خواهد شد

 

تعبیر خواب بمباران

مولف می گوید:

  • تعبیر خواب بمباران به شما می‌گوید که ترس‌هایی به مرور در شما ایجاد شده اند که ممکن است در حالت عادی متوجه ریشه‌ای و قوی بودن آن‌ها نشده باشید، اما به صورت روزمره و غیر مستقیم، بر روی تصمیمات شما تاثیر منفی می‌گذارند. آن‌ها ترس‌های تعقیب گر هستند که ممکن است در اثر درگیری‌ها و سوالات ذهنی حل نشده و از گذشته در شما نهادینه شده باشند. به صحنه‌های درون خواب توجه داشته باشد و از خودتان بپرسید که این اتفاق و این فضا، به کدام دسته از نگرانی‌های شما در حال حاضر و زندگی بیداری شباهت دارد؟ هم اکنون خود را بیش از همه در معرض تهدید چه اتفاقاتی مشاهده می‌کنید؟ چرا احساس می‌کنید که در آینده قرار است اتفاقات بدی رخ داده و منافع شما را در زمینه‌های مختلف زندگی به خطر بیاندازد؟
[ type=”red”]بیشتر بدانید: تعبیر خواب انفجار ، تعبیر خواب آتش ، تعبیر خواب آتشفشان

  • این خواب پیامی از جانب ناخودآگاه شماست مبنی بر این که بزرگ‌ترین تهدید در زمان حاضر، انرژی منفی و ترس‌های مهار نشده‌ی خودتان است که به مرور در حال به وجود آوردن درگیری‌های فکری جدی تری شده اند. اگر در خواب مشاهده کنید که انسان‌های دیگر، اعضای خانواده یا افرادی که به آن‌ها علاقه‌مند هستید، در اثر بمباران در حال از بین رفتن هستند، باید بدانید که این اشخاص، سمبل ابعاد مختلف افکار و شخصیت خودتان هستند و این ابعاد در حال ضعیف شدن هستند، چون که ترس‌ها در شما در حال قدرت گرفتن هستند. این خواب از شما می‌خواهد تا با خودتان به نوعی صلح درونی رسیده و اجازه ندهید که بیش از این، در شما احساس فقدان، ضعف و عدم اعتماد به نفس ایجاد شود.

در سر زمین رویاها آمده:

خواب بمباران : ناکامیهای متعدد

شما دچار بمباران شده اید : علامت یک ازداوج ناکام

دیگران را بمباران کرده اند : ناکامی در امور اجتماعی

 

تعبیر خواب بمب - بمباران در خواب چه تعبیری دارد؟
تعبیر خواب بمب – بمباران در خواب چه تعبیری دارد؟

 

تعبیر خواب نجات از بمباران

معبران می گویند:

در نهایت اگر احساس کنید که در خواب، به هر نحوی از بمباران نجات پیدا کرده اید، باید به عامل نجات خود توجه داشته باشید. اگر در خواب موفق به پیدا کردن یک سرپناه شوید، باید بدانید که آن سرپناه، سمبل آن موضوعی است که در شما احساس آرامش و نشاط را ایجاد می‌کند. در واقع این خواب شما را دعوت می‌کند تا در زندگی بیداری، آرامش روانی خود را احیا کنید و با اشخاص و موقعیت‌هایی در تماس باشید که به شما احساس مثبتی می‌دهند و در شما امنیت روانی را ایجاد می‌کنند.

 

تعبیر خواب موشک

آنلی بیتون می گوید:

دیدن موشک به هنگام پرتاب در خواب ، علامت آن است که مقامی برتر از مقام پیشین خود به دست می آورید، و با همسری وفادار ازدواج می کنید .

مشاهده سقوط موشک در خواب ، نشانه آن است که با پیمانهای ناموفق رو در رو خواهید شد .

 

[ type=”green”]برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

 

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

 

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
  • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
  • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
  • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
  • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
  • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا