نامها و معانی

اسم های پسرانه ایرانی که با حرف ظ شروع می شوند

4.2/5 - (4 امتیاز)
[ type=”blue”]مجموعه ای کامل نامهای اصیل و زیبای پسرانه فارسی – ایرانی که با حرف ظ شروع می شود را همراه با معنی آنها به ترتیب حروف الفبا جمع آوری کرده ایم.

اسم های پسرانه ایرانی که با حرف ظ شروع می شوند
اسم های پسرانه ایرانی که با حرف ظ شروع می شوند

پیش دستی در انتخاب اسم

بعد از به دنیا آمدن نوزاد، باید برای او شناسنامه گرفت و البته دوستان و آشنایان اسم او را می پرسند، برای این موضوع ممکن است عجله داشته باشید یا ضرب العجلی از سوی نهادهای مسئول تعیین شده باشد که شما را به عجله بیندازد و عجله مانع از انتخاب بهترین گزینه می شود. برای جلوگیری از عجله در انتخاب اسم، ماهها پیش از تولد فرزند برای انتخاب اسم فرصت دارید، پس این فرصت را از دست ندهید و سعی کنید تا پیش از تولد فرزند یک یا چند گزینه که بهترینهای مورد نظر شما هست را انتخاب کرده باشید تا هنگام تولد از انتخاب خود مطمئن شده باشید تا عجله موجب انتخاب نامناسب نشود. موارد بسیاری هستند که برای انتخاب نام باید به آنها توجه کرد، شما می توانید 33 نکته مهم در انتخاب نام برای فرزند را مطالعه نمایید تا با موارد بیشتری آشنا شوید.

طی سالهای اخیر استفاده از اسمهای اصیل پسرانه فارسی و ایرانی بسیار رواج پیدا کرده است. خوشبختانه این تغییر در نگرش مردم تنوع زیادی در انتخاب نام برای نسل های آینده را بوجود آورده است و بسیاری از مردم که تمایل به استفاده از نامهای اصیل ایرانی دارند، پیش از انتخاب نام نیاز به دیدن لیست کاملی از نامهای اصیل ایرانی دارند که معنای آنها نیز آورده شده است دارند. در این مطلب می توانید لیست کاملی از نامهای پسرانه ایرانی که با حرف ظ شروع می شوند را ببینید.

فهرست موضوعی نامها و معانی

[rayfa_table type=”j3″]
اسم های پسرانه اسم های دخترانه
اسم های پسرانه فارسی اسم های دخترانه فارسی
اسم های پسرانه ترکی اسم های دخترانه ترکی
اسم های پسرانه کردی اسم های دخترانه کردی
اسم های پسرانه لری اسم های دخترانه لری
اسم های پسرانه عربی اسم های دخترانه عربی
اسم های پسرانه بلوچی اسم های دخترانه بلوچی
اسم های پسرانه ترکمنی اسم های دخترانه ترکمنی
اسم های پسرانه گیلکی اسم های دخترانه گیلکی
اسم های پسرانه مازنی اسم های دخترانه مازنی
اسم های پسرانه سیستانی اسم های دخترانه سیستانی
اسم های پسرانه یونانی اسم های دخترانه یونانی
اسم های پسرانه عبری اسم های دخترانه عبری
[/rayfa_table]

 

[rayfa_table type=”j2″]

نام های پسرانه فارسی که با حرف ظ شروع می شوند

ظفرداد ظفر(عربی) + داد(فارسی) نتیجه و حاصل
[/rayfa_table]

 

[ type=”green”]توجه داشته باشید که با کلیک بر روی هر یک از نامها میتوانید معنای آن نام را به طور کامل مشاهده کنید. ضمنا با توجه به اینکه فهرست نامهای ایرانی همواره در دست ویرایش و بهبود است لطفا با راهنمایی های خود و نیز پیشنهاد اسامی جدید که در فهرست نیامده، از بخش نظرات ما را در جهت بهبود هر چه بیشتر لیست راهنمایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا