مجموعه ای کامل از نامهای دخترانه فارسی – ایرانی اصیل که با حرف ث شروع می شود را همراه معانی آنها را برای شما ایران دوستان عزیز آماده کرده ایم.
اسم های دخترانه ایرانی که با حرف ث شروع می شوند

اسم های دخترانه ایرانی که با حرف ث شروع می شوند

 

هماهنگی اسم در ترکیب با کلمه آقا یا خانم

همه انسانها بعد از سنین کودکی و نوجوانی با پیشوند یا پسوند آقا/ خانم صدا زده می شوند. این موضوع حتی در فرهنگهای دیگر و انگلیسی نیز صادق است. با این حال تلفظ بعضی از اسم ها در ترکیب با کلمات آقا/خانم کمی مشکل است (این موضوع در مورد اسم های دو بخشی یا دو کلمه ای بیشتر متداول است). با وجود اینکه بسیاری از اسم های زیبا و محبوب در این دسته قرار دارند با این حال در انتخاب اسم بهتر است اسم به گونه ای انتخاب شود که در ترکیب با کلمه آقا/ خانم به راحتی تلفظ شود. طی سالهای اخیر استفاده از نامهای اصیل دخترانه فارسیبسیار رواج پیدا کرده است. خوشبختانه این تغییر در نگرش مردم تنوع زیادی در انتخاب نام برای نسل های آینده را بوجود آورده است و بسیاری از مردم که تمایل به استفاده از نامهای اصیل ایرانی دارند، پیش از انتخاب نام نیاز به دیدن لیست کاملی از نامهای اصیل ایرانی دارند که معنای آنها نیز آورده شده است دارند. در این مطلب می توانید لیست کاملی از نامهای دخترانه ایرانی که با حرف ث شروع می شوند را ببینید.

 

نامهای پیشنهادی نماگرد با حرف ث

ثریا – ثمین – ثمینا – ثمن

فهرست موضوعی نامها و معانی

نام های دخترانه فارسی که با حرف ث شروع می شوند

ثریا پروین (نام ستاره ای در منظومه شمسی)
ثمر ثمره، نتیجه
ثمره میوه، نتیجه، حاصل، محصول
ثمین گران بها، ارزشمند، قیمتی
ثمینا ثمین (عربی) + ا (فارسی) گرانبها، قیمتی، با ارزش
ثمینه گران بها، قیمتی
ثنا سپاس، ستایش، شکر، دعا

 

توجه داشته باشید که با کلیک بر روی هر یک از نامها میتوانید معنای آن نام را به طور کامل مشاهده کنید. ضمنا با توجه به اینکه فهرست نامهای ایرانی همواره در دست ویرایش و بهبود است لطفا با راهنمایی های خود و نیز پیشنهاد اسامی جدید که در فهرست نیامده، از بخش نظرات ما را در جهت بهبود هر چه بیشتر لیست راهنمایی کنید.

نظرات شما پس از بررسی و تایید مدیر نمایش داده می شود.

کلیه حقوق برای وب سایت نماگرد محفوظ می باشد و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.