تعبیر خواب

تعبیر خواب کلمات با حرف پ | کلماتی که با پ شروع می شوند

3.9/5 - (18 امتیاز)
[ type=”blue”]مجموعه کامل تعبیر خواب کلماتی که با حرف پ شروع می شوند. برای آشنایی با تعبیر خواب کلماتی که حروف اول آن‌ها با حرف پ مانند (پریود شدن، پادشاه، پولدار شدن، پرواز کردن و …) آغاز می‌گردند تا انتهای این مطلب با مجموعه تعبیر خواب نماگرد همراه باشید.

تعبیر خواب کلمات با حرف پ
تعبیر خواب کلمات با حرف پ

تعبیر خواب حرف پ

اگر چندین بار کلمه تعبیر خواب را جست و جو کرده باشید حتما با این منابع آشنا شده اید. تعبیر خواب ابن سیرین، تعبیر خواب پیامبران، تعبیر خواب امام صادق و … که همه اینها فقط بخشی از منابع تعبیر خواب مسلمانان است. حال با علم به اینکه منابع متعدد دیگری در سطح دنیا برای دیگر اقوام و ملل با دین و مذاهب و آداب و فرهنگهای مختلف نیز هست. وجود منابع مختلف برای یک علم به ناچار موجب تفسیر و تعبیرهای متفاوت از یک مفهوم می شود. بطور کلی در علم تعبیر خواب برای یک خواب یکسان تعابیر مختلفی وجود دارد و تعبیرهای مختلف نفی کننده یکدیگر نیستند، یعنی یک تعبیر به معنای غلط بودن تعبیر دیگر نیست بلکه همانند فال حافظ که هر کسی برداشت خود را از سخن حافظ میکند، در تعبیر خواب نیز ممکن است یک تعبیر برای یک نفر درست باشید و برای شخصی دیگر تعبیر دیگری برای خواب مشابه صحیح باشد. همچنین برای یک فرد نیز در زمان و شرایط مختلف یک خواب می تواند تعابیر متفاوتی داشته باشد. بنابراین با علم به این ویژگی جدانشدنی از علم تعبیر خواب باید با  توجه به شباهت ها و تطابقهای تعبیرهای مختلف با حوادث و شرایط موجود و حتی اعمالی که رخ نداده به تفسیر و تعبیر خواب پرداخت.

 

در این مقاله از مجموعه تعبیر خواب نماگرد به تعبیر خواب کلماتی که با حرف پ شروع می شوند خواهیم پرداخت. برای مشاهده تعبیر خواب هر یک از کلمات بر روی آن کلمه کلیک کنید تا تعبیر خواب آن کلمه را مشاهده کنید.

[rayfa_table type=”j3″]

 با کلیک بر روی حروف الفبا به تعبیر خواب مدنظر خود دسترسی پیدا کنید.

آ ا ب پ ت ث ج چ
ح خ ذ ر ز ژ س ش
ص ض ط ظ ع غ ف ق
ک گ ل م ن و ه ی

 

پا پختن گوشت پروانه پلیته پیر زن
پا برهنه پدر پرورشگاه پلیس پیر شدن
پا پیچ پدر بزرگ پرونده پماد پیر مرد
پا در میانی پدر خوانده پرهیز پنبه پیراهن
پاابرنج پدر روحانی پرهیزکار پنجره پیرایه
پابند پدر زن و پدر شوهر پری پنجه پیروزی
پابندانی کردن پدر مقدس پری دریایی پند دادن پیری
پاپیون پذیرایی پریشانی پنکه پیسی
پاتیله پذیرفتن پزشک پنهان شدن پیش بند
پاچه پر پزشک قانونی پنیر پیشانی
پادشاه پُر پژواک پوتین پیشانی بند
پادگان پُر کردن پس مانده غذا پوست پیشخدمت
پادو پر مدعا پست پوست میوه پیشرفت
پارچ پرپهن پَست پوستین پیشگویی
پارچه پرتاب کردن پستان پوشاک پیشواز
پارچهء گل دار پرتره پستان بند پول پیشه
پارچهء مخمل پرتقال پستچی پول تقلبی پیشی گرفتن
پارس پرتگاه پستخانه پول خرد پیغام رساندن
پارک پرتو نور پسته پولاد پیغمبری
پارو پرچم پستی و فرومایگی پونز پیک نیک
پاره پرچمدار پسر پهلو پیکان
پاس داشتن پرچین پشت پی پیکر
پاسبان پرخاش پشت بام پی ریزی پیکره
پاسپورت پرداخت پول پشت سر پیاده روی پیلور
پاشنه پرده پشته پیاز پیمان
پاک نویس پرده بکارت پشتی پیاله پیمانه
پاکت نامه پرده داری پشم پیام پینه دوز
پالان پردهء پرنقش و نگار پشه پیامبران پیه خوردن
پالتو پرستار پشیمان شدن پیامک
پانسمان پرستاری پل پیانو
پانسیون پرستو پل صراط پیپ
پای اورنجن پرستیدن پل عابر پیاده پیت
پای تابه پرش پلاس پیچ
پاییز پرگار پلک پیچ و خم
پایین آمدن پرگویی پلکان پیچک
پُتک پرنده پلنگ پیدا کردن
پتو پرواز کردن پلو پیدا کردن
پخت وپز پله پیر دختر

[/rayfa_table]

بازگشت به صفحه تعبیر خواب آنلاین و جامع

اگه به دنبال تعبیر خواب خود هستید و آن را پیدا نکردید، از ما سوال کنید.
 • نکته مهم: حتما!! تعبیر هر خواب را در صفحه مرتبط با آن سوال کنید.
 • لطفا پیش از پرسیدن سوال، از بخش جستجوی سایت، تعبیر خواب خود را جستجو کنید.
 • اگر تعبیر خواب درخواستی شما در صفحه مربوطه موجود باشد سوال شما پاسخ داده نخواهد شد.
 • حتما خواب خود را با حروف فارسی بنویسید. نظرات انگلیسی یا فینگلیش تایید نخواهند شد.
 • تعبیر خواب شما به صورت عمومی در بخش دیدگاه اضافه خواهد . لطفا از نوشتن ایمیل، اطلاعات شخصی خودداری کنید.
 • تعبیرهای درخواستی در سریع ترین زمان ممکن نوشته خواهند شد اما ممکن است به دلیل درخواست های زیاد این زمان گاهی طولانی شود.

‫۳ دیدگاه ها

 1. سلام من خواب دیدم که پادشاه یه قلعه هستم بدونه تاج و قدم میزدم و یکی از سربازهایم بهم خبر میده که قراره بهمون حمله بشه و من بهش میگم سربازازو اماده کنه.به رویه یه برج قلعه میرم و سربازانم نگاه میکنم که بیشترشون شیر و ببر همینطور پلنگ حسه امنیت و پیروزی بهم دست میده به یکی از سربازام میگم که بره به دشمنام بگن که منصرف حمله بشن وگر نه شکست میخورن و همینطور هم شد شکست خوردن. و رییسشونو به عنوانه گروگان برام میارن میبینم که یه اشنا بود که میشناختمش.

 2. سلام من خواب طولانی دیدم و احساس میکنم که معنی خاصی میده .
  خواب من از اینجا شروع شد که در زمین چمن فوتبال در حال بازی با کسانی که اصلا نمی‌شناسم هستم حتی بعضی از بچه ها از من کوچیک تر بودن دروازه بان ما مصدوم شد من به کمکش رفتم بقیه مسخرش میکردن ولی من دلداری میدادم و دربرابر اونا از اون پسر دفاع میکردم واسه همینم مسخره شدم از طرف همه جز اون دروازه بانه که به من به چشم برادر نگاه کرده بود خلاصه یکدفعه شب بود و همه سر یه مهمونی بودیم مهمونی پر از دختر و پسر بود که نمی‌شناختم ولی خبر اینکه من مسخره کردن پخش شده بود کسی هم نمی‌خواست با من حرفی بزنه من کسی نداشتم فقط تو مهمونی راه میرفتم بعد بابای خودمو دیدم موضوع گفتم بهش اون تقصیر من گذاشت موضوع من عصبانی شدن و دعوا کردم و رفتم بیرون در حالی که داشتم میرفتم دایی خودم رو هم دیدم اما رفتم بیرون بعد دوست بابام اومد بابای منو گرفت و با ماشین رفت موقع رفتن به تیکه هم به من انداختن منم فش دادم.
  بعد دوباره مهمونی رفتم دوتا از فامیلای دور خودمو دیدم و منو صدا زدن ولی من از دستشون فرار کردم داشتم میرفتم که یکی از دوستای بد خودم که باهاش خوب رفتار میکنم سلام علیک دارم با من اومد صحبت کرد گفت به این چیزا اهمیت ندم و… من هم گفتم که رشته که اینکار گفت دیگه اینطوری دیگه این همه مشکل داری .در واقع به مشکلات واقعی من تو زندگی اشاره کرد‌. بعد رفت به یه کلوپ و پاتوق همه دوستای قدیمی که بد شدن من هم راه خودمو رفتم برگردم به مهمونی تو راه سه پسر منو مسخره دوباره کردن به من یکی نگاه کرد گفت سلام منم جواب دادم بعد با دو دوستش دست داد انگار به من چیزی نگفته بعد به من نگاه کرد گفت خوبی من گفتم قربانت بعد منظورش طوری نشون داد که انگار با دو دوستشه بعد کلید در آورد به یه خونه خراب سمت راست به من اینبار گفت بفرما خونه من گفتم مرسی گفت کجا میری نکنه ویلا داری منم الکی کلید در آوردم گفتم آره ویلا میرم ممنون از دعوتتون بعد اونا موندن از تعجب و من رفتم به مهمونی و همون دو تا فامیل دور که میشن پسر پسرخاله مادر و پسر دختر خاله مادرم با اونا خوش گذشت بعد قضیه مسخره هم اهمیت ندادن گفتن بریم گیم نت شب بود من گفتم تعطیله ولی گفتم باز میکنیم کلید داریم بیا بریم رفتیم اونجا خوش گذشت. من حتی عاشق دختر عمو یا دختر دایی اونا هم هستم ولی اونو ندیدم نمیدونم قضیه چی بود با این دو هم بودم ولی این دو هم از اون لحاظ منو خیلی دوست دارن چون ادم باحالی هستم و یکی از بهترین دوستاشون هم هستم خلاصه این خواب من اولش بد ولی پایانش خوب بود میخواستم تعبیر این خواب بدونم
  من در خوابم دعوا با پدر، تمسخر شدن ،نصیحت دوست بد،ضایع کردن سه تا از بی ادبا، خوش گذرانی با دو تا از فامیلام، رو داشتم تو خلاصه نظر شما میخوام بدونم ممنون میشم کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا